www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bamirësja Valbona Selimllari

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Bamirësja Valbona Selimllari   Mon Jun 28, 2010 10:52 pm

Duket se bukuria karakterizon gjithë qenien e saj. Para disa ditësh ka mbërritur në redaksinë e “Gazeta Shqiptare” telefonata e një gruaje të moshuar, e cila dëshironte shumë t’i drejtonte një falenderim Miss-it të parë shqiptar, Valbona Selimllarit.
Bashkëshorti i gruas së moshuar prej vitesh ishte i paralizuar dhe ajo nuk mundej të siguronte dot paratë për terapinë e tij të fundit. Ndërsa i tregonte këtë histori një të njohurit të saj, aty kishte mbërritur Valbona.
Pasi kishte dëgjuar historinë e zonjës së moshuar, Bona ishte treguar e gatshme të vinte në dispozicion të gruas një rrogë mujore për familjen e saj…
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Bamirësja Valbona Selimllari

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum