www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Avioni izraelit ndalohet të fluturojë në Turqi .

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
PRINCO
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 524
Data regjis. : 22/12/2009
Age : 37
Location : Mbi token e Zotit

MesazhTitulli: Avioni izraelit ndalohet të fluturojë në Turqi .   Tue Jun 29, 2010 12:55 am


Kryeministri turk, Recep Tayyip Erdogan, ka thënë se avioni ushtarak Izraelit do të nxirret jashtë hapësirës ajrore turke.

Erdogan e bëri këtë deklaratë pasi një avion izraelit që kishte në bord oficerë për në Poloni, u detyrua të devijonte fluturimin.

Ky veprim shihet si kundërpërgjigje pas sulmit Izraelit ndaj një autokolone ndihme për në Gaza muajin që shkoi, ku u vranë nëntë shtetas turq.

Zyrtarët në Stamboll thanë se ndalimi bëhet në bazë të çdo fluturimi, dhe se do të lejohen fluturimet civile. /bbc/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Avioni izraelit ndalohet të fluturojë në Turqi .

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum