www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shakira nuk do të martohet kurr

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Shakira nuk do të martohet kurr   Tue Jun 29, 2010 9:00 pmKengetarja kolumbiane Shakira, e cila me heret kishte deklaruar se deshiron te kete femije se shpejti, tani ka deklaruar se megjithate ajo nuk mendon te martohet ndonjehere.

"E verteta eshte se ka nje kohe te gjate qe une jam e fejuar, por nuk mendoj te martohem.Kurr", ka thene kengetarja, e cila ka shtuar se pelqen idenë e te qenit e dashura e dikujt gjate gjithe jetes.

"Ka diqka romantike ne kete.Jam e lumtur dhe me pelqen situata ne te cilaen jam.Definitivisht planifikoj te kem femije, por megjithate nuk e shoh vehten me vello te bardhe", ka shpjeguar Shakira, e cila eshte ne lidhje me Antonio de la Ruao, te birin e ish presidentit te Argjentines.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Shakira nuk do të martohet kurr

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum