www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ciara nxit të rinjtë të testohen për HIV

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Ciara nxit të rinjtë të testohen për HIV   Tue Jun 29, 2010 9:00 pmKengetarja Ciara po mbeshtet fushaten per inkurajimin e amerikaneve te rinj qe te testohen per virusin HIV, ne menyre qe ata "te dijne" se çfare po ndodh me trupin e tyre.

Ciara eshte bere pjese e fushates 'Get Yourself Tested' per t'i ndihmuar te rinjte ne SHBA qe te luftojne semundjen seksualisht te transmetueshme.

Duke folur dje (27.06) ne Diten kombetare te testimit per HIV si pjese e fushates, ajo ka thene : "Duhet ta beni.Dija eshte me e mire se dyshimi.Do te ndiheni shume me mire nese e dini se ç'po ndodh me trupin tuaj dhe nuk do te deshironit te befasoheni me vone".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Ciara nxit të rinjtë të testohen për HIV

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum