www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush na udheheq me shume, truri apo zemra?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Kush na udheheq me shume, truri apo zemra?   Sat Nov 14, 2009 7:57 pm

hapa kete teme,sepse ne shumicen e rasteve njerzit nuk dine ke ta ndigjojne zemren a trurin?? ne shumicen e rasteve truri thot diqka tjeter kurse zemra diqka tjeter,dhe njerzit mesin ne dilem.
Kush ju udheheq juve me shume: TRURI APO ZEMRA??
dhe mbaz te ciles veproni me shume ??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Kush na udheheq me shume, truri apo zemra?   Sun Nov 15, 2009 8:34 am

Ne baz te trurit.. sepse zemra nuk analizon sa analizon truri.. Me zemer ndjej me tru veproj..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Kush na udheheq me shume, truri apo zemra?   Tue Nov 17, 2009 12:50 am

truri eshte i zgjuar por zemra eshte e mire ....ska zemer te zgjuar dhe tru te mire ....arsyeja ...se zemra s llogjikon.....


Zemren e kemi gjithnje ne mend e s`merret vesh kush komandon njeren e kush tjetren... Per hir te zemres jemi te afte te duam, por me mendjen do te arrijme te dalim nga merzia dhe deshperimi qe mund te na shkaktoje nje dashuri, me zemren mund te falim, ndersa mendja na tregon gjithnje se kur, ne c`kohe dhe pse eshte e rendesishme te behet kjo... Zemra na udheheq drejt miresise e tolerances, kurse mendja drejt vetpermbajtjes e mos-shkaterrimit... Zemra eshte nje lugine kenaqesie e mendja nje prite (mburoje) ... S`bejme dot pa njeren prej tyre, sepse atehere pushojme se ekzistuari, se jetuari, se dashuruari....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Kush na udheheq me shume, truri apo zemra?   Tue Nov 17, 2009 4:18 am

Duhet te na udheheq truri ,mirepo ne disa raste na udheheq edhe zemra andaj behen gabime dhe pendime per veprimet e marruna

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Kush na udheheq me shume, truri apo zemra?   Thu Nov 19, 2009 8:55 am

me zemer ndiehjm por me tru analizojm dhe qartsojm gjerat me mir......

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Kush na udheheq me shume, truri apo zemra?   Wed Aug 18, 2010 10:27 am

truri ininicues,zemra kerkuese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Kush na udheheq me shume, truri apo zemra?   Wed Aug 18, 2010 8:34 pm

te dyjat zemra edhe truri bashkpunojn bukur mes veti qe te na drejtojn atje ku deshirojm mirpo kurgjo nuk hjekun kato dyja qka hjekun kembet une kembet i qes ne jastak se po hjekun per koken :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Kush na udheheq me shume, truri apo zemra?   Thu Aug 19, 2010 6:12 pm

Truri ta tregon rrugen zemra pren
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush na udheheq me shume, truri apo zemra?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Kush na udheheq me shume, truri apo zemra?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum