www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Poni me "një fjalë të fundit"

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Poni me "një fjalë të fundit"   Tue Jun 29, 2010 9:11 pm
Këngëtarja vlonjate, Poni do të rishfaqet shumë shpejt në kanalet muzikore me kengen e re te titulluar " Një fjalë e fundit” e qe permban ritme dance.

Këngëtarja bashkë më këtë këngë të realizuar nga “Big Basta” vjen me një album të ri që do ta publikojë shumë shpejt në tregun muzikor.
Kështu ajo u rikthehet xhirimeve pas më shumë se një viti, me klipin e saj të xhiruar në Maqedoni e Ulqin.

Poni ka pohuar për Panorama Plus se ka hequr dorë njëherë e përgjithmonë nga turbofolku, për t’iu përkushtuar tani e tutje muzikës ritmike dhe asaj tradicionale shqiptare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Poni me "një fjalë të fundit"

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum