www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rozana Radi ben operacion

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Rozana Radi ben operacion   Wed Jun 30, 2010 10:05 pm

Rozana Radi sjell për të gjithë lexuesit një lajm dhe disa foto po aq ekskluzive. Gjatë gjithë karrierës së saj ka luajtur rolin e vajzës moskokëçarëse, andaj dhe suksesin e ka pasur me ‘kile’. Prej kohësh në qarqet e gazetarëve rozë, qarkullonte lajmi se Rozana Radi, ka bërë gjoksin operacion, por pak prej tyre morën guximin ta publikonin me të madhe këtë lajm. Megjithatë, diçka u përfol faqeve të revistave a gazetave. Kur e pa Rozi, që ky lajm po merrte formë, vendosi që gjithë të vërtetën në lidhje me këtë operacion ta zbulonte. Ndërsa kontaktuam dje me Rozin, ajo na pohoi se gjithçka ishte thënë, ishte mëse e vërtetë… Operacioni i gjoksit, na thotë Rozi ‘është diçka që nuk mund të fshihet, si pasojë ishte më mirë që unë të tregoja vetë gjithë të vërtetën sesa të lexoja lloj-lloj hamendësimesh…’ Kështu pohon Rozi, e cila shpjegon se ideja për këtë operacion plastik, i ka lindur rreth 5 vite më parë, por për shkak të frikës, e ka shtyrë gjithmonë e më shumë, deri sa mbërriti aty ku “nuk mbante më ujë pilafi”. Operacioni ka qenë shumë i kushtueshëm, dhe është kryer në një klinikë jashtë Shqipërisë, ku kanë kryer gjithashtu ndërhyrje kirurgjikale edhe VIP-a të tjerë në botë. Ajo tregon ndërkaq se tani është e bindur që do të tërheqë edhe më shumë vëmëndjen e meshkujve. Kjo është vetëm një pjesë e rrëfimit të Rozanës, pjesën tjetër dhe setin e plotë të fotove të nxehta do ta gjeni në një revistë të përmuajshme. Ndërkohë ne do t’i rikthehemi sërish Rozanës, por këtë herë nuk do të flasim për gjoksin e saj, por për këngët e reja dhe projektin teatror për të cilin është duke bërë prova në Tetarin Kombëtar. Këngëtarja dhe aktorja Rozana Radi, ka vendosur që këtë verë, krahas pushimeve t’u përkushtohet maksimalisht, të dy profesioneve të saj. Pas kaq muajsh mungesë ajo do t’i rikthehet të mërkurë skenës së Teatrit Kombëtar, këtë herë në rolin e Ofelisë, tek tragjedia “Hamleti”. Ky angazhim i ri në teatër është duke i marrë jo pak kohë Rozit, por megjithatë ajo nuk ka ndërmend që ta lërë pasionin e saj, muzikën, për asnjë arsye. Aktualisht është duke punuar për 2 këngë të reja në studion e kompozitorit të njohur Adrian Hila, për njërën prej të cilave këngëtarja na tregon se do të realizojë edhe një klip shumë të nxehtë…


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Rozana Radi ben operacion

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum