www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Beogradi fajëson Feithin për shpërthimin në Mitrovicë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Beogradi fajëson Feithin për shpërthimin në Mitrovicë   Sat Jul 03, 2010 2:08 amBeograd, 2 korrik - Këshilli për Siguri Kombëtare i Serbisë, i ftuar sot me urgjencë nga presidenti Boris Tadiq, ka vlerësuar se sulmi me bomba në Mitrovicë ishte akt terrorist dhe se përgjegjësinë për të e mban përfaqësuesi i BE-së, Pieter Feith, raportojnë agjencitë nga Beogradi.
Në shpërthimin në Mitrovicë ka vdekur një dhe janë plagosur njëmbëdhjetë të tjerë.
Në Mitrovicë serbët sot kanë protestuar kundër hapjes së zyrës së Qeverisë së Kosovës për dhënien e dokumenteve civile për qytetarët në pjesën veriore të qytetit.
Sipas medieve serbe, presidenti i Serbisë, Boris Tadiq, në mbledhjen e Këshillit për Siguri Kombëtare, ka kërkuar nga “Bashkimi Europian dhe NATO që të pengohet çfarëdo përpjekjeje tjetër e ndryshimit të njëanshëm të situatës në terrenin e Kosovës si dhe të mos lejohet zbatimi i çfarëdo akti që do të shkonte në drejtim përpjekjes së zbatimit të “Planit për veriun e Kosovës”.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Beogradi fajëson Feithin për shpërthimin në Mitrovicë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum