www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shakira motivon Nadalin drejt fitores

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Shakira motivon Nadalin drejt fitores   Sun Jul 04, 2010 12:16 amPas veshtiresive ne javen e hapjes se turneut te tenisit te Wimbeldon, Rafael Nadal ka marre force dhe ka mundur kundershtarin e tij te djeshem, francezin Paul Henri Mathieu dhe besohet se arsye per kete te kete qene bukuroshja latine Shakira, e cila ishte e pranishme aty.

Kengetarja ndoqi takimin e tenistit terheqes dhe beri tifo per te.

Keta te dy jane paraqitur me heret se bashku ne video spotin e Shakiras te singlit "Gypsy", gje qe beri mediat te perfolin shoqerimin mes te dyve.
Dha kjo paraqtije saj veçse ka shtuar zërat për një histori dashurie të lindur mes këngëtares kolumbiane dhe tenistit numër 1 në botë, Nadal.

Duket se "miqesia" e Shakiras dhe Nadal nuk i pelqen as te dashurit te saj Antonio de la Rua, i cili i ka kerkuar kengetares disa here qe te martohen, por ajo se fundmi deklaroi se i pelqen statusi i "te dashures se perjetshme".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Shakira motivon Nadalin drejt fitores

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum