www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lohan nuk ka paguar veshjet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Lohan nuk ka paguar veshjet   Sun Jul 04, 2010 12:17 amLindsay Lohan po perballet me akuzen e ngritur nga pronaret e nje dyqani te veshjeve ne Los Angeles, te cilet thone se ajo u ka borxh atyre fatura prej mijera dollaresh.

Aktorja nuk ka paguar asnjehere veshjet, stolite dhe aksesoret nga Church Boutique, thuhet ne dokumentin e shkruar nga pronaret e dyqanit te merkuren (30 qershor).

Keta te dy pohojne se Lohan u ka paguar vetem 180 dollare nga borxhi total prej 17.060 dollaresh, shume kjo e arritur nga blerjet gjate periudhes nentor 2009 dhe shkurt 2010.
Ata kane insistuar se nuk do e lejonin Lohan qe te merrte gjesendet, po ta dinin se ajo nuk do te bente pagesen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Lohan nuk ka paguar veshjet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum