www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fëmijët e Jolie nuk kuptojnë karrierën e saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Fëmijët e Jolie nuk kuptojnë karrierën e saj   Sun Jul 04, 2010 12:23 am
Femijet e aktores Angelina Jolie nuk e kuptojne karrieren e saj.

Jolie, e cila eshte duke rritur 6 femije me partnerin e saj Brad Pitt - femijet e adoptuar, Maddox, Zahara dhe Pax dhe femijet biologjik Shiloh dhe binjaket Knox dhe Vivienne- ka pranuar se familja e saj e re nuk eshte e interesuar qe te shikoje filmat e saj dhe shpesh i ngaterrojne skenat e saj te aktrimit me jeten reale.

Duke diskutuar skenat e filmit aksion triler 'Salt', aktorja ka thene: "Pax ishte i shqetesuar sepse dikush deshironte te lendoje nenen e tij. Ai e pa kemben time te lenduar dhe u be nervoz.Por une ia shpjegova se jam mire".

"Ata jane konfuz, te jem e sinqerte.Mendoj se ata nuk dijne çfare te mendojne.Edhe ndryshimi i ngjyres se flokeve i ben ata konfuz", ka treguar nena e famshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Fëmijët e Jolie nuk kuptojnë karrierën e saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum