www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Diaz, me aktrim kundër trishtimit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Diaz, me aktrim kundër trishtimit   Sun Jul 04, 2010 12:24 am


Cameron Diaz ka shfrytezuar rastin e ofruar per te aktruar perkrah Tom Cruise ne filmin "Knight and day", sepse deshironte pak argetim pas vdekjes se te atit para dy vitesh.

Aktorja kishte mbetur e rrenuar emocionalisht pas vdekjes se babait te saj Emilio ne vitin 2008, perderisa ajo punonte ne filmin 'My Sister's Keeper', qe bente fjale per nje vajze qe vuante nga leukemia.

Diaz ishte ndjere e lehtesuar kur i ishte ofruar roli, sepse ajo e parandjente se aventura e filmit aksion do i ndihmonte te tejkaloje trishtimin e saj.
Ajo ka thene: "Kisha kaluar nje vite ne zi me familjen time dhe vetem doja pak argetim dhe te shkoja ne nje aventure te mrekullueshme.Doja te kaloj pak kohe duke qeshur".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Diaz, me aktrim kundër trishtimit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum