www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jolie, nëna pilote

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Jolie, nëna pilote   Sun Jul 04, 2010 12:26 amAngelina Jolie ka mesuar te drejtoje aeroplanin si dhurate per ditelindjen e te birit.

Aktorja e cila po rrit gjashte femije me partnerin Bradi Pitt, ka mbajtur ore mesimi pasi ka kuptuar se djali i saj i madh, Maddox, tani 8 vjeç, pelqente te shikoje aeroplanet tek kalojne ne qiell.

Ajo ka shpjeguar: "Kur Maddox ishte nje vjeç e gjysme, ne shkonim afer fushave te aterrimit te aeroplaneve, hanim dreke dhe shikonim aeroplanet.Dhe mu kujtua: une mund te fluturoj.Prandaj i premtova se do fluturonim bashke per ditelindjen e tij te dyte".

Jolie ka pranuar se i pelqen te drejtoje aeroplanin pasi eshte koha e vetme kur ajo eshte vetem : "Lart ne qiell, jam komplet vetem, larg te gjithave".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Jolie, nëna pilote

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum