www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Kaka: Kampione pas kater vitesh Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Kaka: Kampione pas kater vitesh Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kaka: Kampione pas kater vitesh

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Kaka: Kampione pas kater vitesh Empty
MesazhTitulli: Kaka: Kampione pas kater vitesh   Kaka: Kampione pas kater vitesh EmptySun Jul 04, 2010 12:43 am

Ricardo Kaka ka filluar të mendojë menjëherë për Kampionatin Botëror, Brazili 2014, pasi që u ka premtuar tifozëve se ky dështim nuk do të kalojë lehtë dhe do t’u kthehet me triumf në vendlindje.

“Tani kemi katër vite për Botërorin tjetër. Nuk e di se çfarë do të ndodhë deri atëherë, unë nuk e di nëse do të jem pjesëmarrës në ndonjë Botëror tjetër. Unë luftova shumë për të qenë në këtë Botëror dhe e di se nuk u shpagua. Unë kërkova më shumë, kërkova të luftoj për titullin e gjashtë. Shumë herë mendova se nuk do të luaja në Botëror për shkak të lëndimit. Por, bashkëlojtarët e mi ma dhanë fuqinë dhe mbështetjen për të qenë këtu”.

“Unë kam lidhje të fortë me Selecaon. Deri tash ky është momenti im më dëshpërues në kombëtare. Katër vite nga tani është shumë kohë e gjatë për të bërë plane. Ky është momenti për të reflektuar në gjërat e jetës dhe karrierës time. Unë e di dhimbjen që po e ndjejnë tifozët”, ka thënë Kaka.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Kaka: Kampione pas kater vitesh

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» .•:*¨`*:•. Katër & Katër .•:*¨`*:•. Katër gjera...
» Si do të dukeni pas 60 vitesh
» Ferguson: Luajtëm si kampionë
» Zvicra me tre shqiptarë kampione e botës
» Barcelona është kampione e botës!
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Futboll-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum