www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Williams në albumin e Take That

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Williams në albumin e Take That   Sat Nov 14, 2009 11:09 pmPas spekulimeve të vazhdueshme nëse do t’i bashkëngjitet ose jo ish-grupit të tij “Take That”, Robbie Williams ka shokuar fansat duke deklaruar se është duke u përgatitur të punojë në albumin e radhës të ish-bashkanëtarëve të tij.
Të enjten mbrëma është mbajtur një koncert në Royal Albert Hall të Londrës për fëmijët në nevojë, ndërsa fansat kishin pritur që Williams të paraqitej bashkë me “Take That”. Mirëpo kjo nuk ndodhi, pasi që këngëtari i hitit “Feel” bëri një performancë solo, derisa anëtarët tjerë të grupit kishin kënduar më herët.

Megjithatë, Williams i ka thënë gazetës britanike Daily Mirror se ai do të jetë pjesë e albumit të radhës së “Take That”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Williams në albumin e Take That

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum