www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hilton mohon “thashethemet e çmendura” për arrestimin e saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Hilton mohon “thashethemet e çmendura” për arrestimin e saj   Tue Jul 06, 2010 2:13 amJohanesburg, 5 korrik – Pas u mor në pyetje nga policia mbi akuzat për posedim të marihuanës në Afrikën e Jugut, Paris Hilton ka mohuar thashethemet se është akuzuar apo arrestuar.

Duke shkruar në Twitter, ajo tha se këto janë vetëm thashetheme të çmendura.

“Vetëm dua që të gjithë të dini të vërtetën. Çdo gjë është plotësisht në rregull”, shkroi Hilton.

Avokati i saj deklaroi se substanca e ndaluar i takonte një miku të saj në partin e saj, modelit Jennifer Rovero, i cili po përballet tani me një gjobë.

Hilton 29-vjeçare po ndjek ndeshjet e Kupës së Botës në Afrikën e Jugut.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Hilton mohon “thashethemet e çmendura” për arrestimin e saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum