www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fansat kërkojnë këngë të re nga Elvana

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Fansat kërkojnë këngë të re nga Elvana   Tue Jul 06, 2010 2:20 amTiranë, 4 korrik - Këngët e saj kthehen gjithmonë në hite dhe kjo ndodh në mënyrë të rrufeshme. Dëgjohen kudo dhe të rinjtë e të rejat kërcejnë me to dhe i shijojnë në maksimum. Elvana Gjata ka treguar në këto vite se jo vetëm është një këngëtare e mirë, por që ka gjetur edhe kompozitorin më të mirë të mundshëm për të, Flori Mumajesin. Por ndërkohë fansat duket se janë mërzitur, shkruan BalkanWebi. Prej kohësh po presin një këngë prej saj dhe ajo s’po mbërrin, paçka theksimit nga ana e këngëtares se një këngë do të mbërrijë shumë shpejt. Në faqet e internetit dhe forumet e shumta, fansat e vlerësojnë Elvanën si një këngëtare të veçantë me pamje seksi dhe joshëse. E ndërsa të gjithë qëndrojnë në pritje, simpatizantët e saj janë të bindur se Elvana nuk shfaqet shumë shpesh, ama kur e bën këtë, këngët janë unike.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Fansat kërkojnë këngë të re nga Elvana

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum