www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Megan Fox nuk e lajmëroi familjen për martesën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Megan Fox nuk e lajmëroi familjen për martesën   Tue Jul 06, 2010 2:50 amHawaii, 5 korrik - Megan Fox dhe Brian Austin Green celebruan martesën në një ceremoni shumë private javën e shkuar në Hawaii, madje aq private ka qenë kjo ceremoni sa as i ati i aktores nuk ka marrë vesh asgjë për vendimin e vajzës para se ajo të shkonte në altar.
“Megan më telefonoi pas ceremonisë dhe më pas më dërgoi një fotografi me Brian. Dukej shumë e lumtur”, shprehet Franklin Fox. Më tej ai shton se është shumë i gëzuar për të dhe Brian.

“Ai është një djalë i mirë dhe shpresoj ta bëjë të lumtur”, shton babai i aktores. Megan është njohur me Brian në vitin 2004, të cilin e ka prezantuar me familjen që para shumë vitesh. 24-vjeçarja dhe 36-vjeçari u martuan ditën e enjte ne një ceremoni me shumë pak të ftuar, transmeton Top Channel.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Megan Fox nuk e lajmëroi familjen për martesën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum