www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ditëlindja e Presleyt do të kremtohet me album

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Ditëlindja e Presleyt do të kremtohet me album   Sat Nov 14, 2009 11:10 pmDitëlindja e 75-të e Elvis Presleyt do të festohet me një album të ri, i cili do të përmbajë tre CD.
Albumi me titull “Elvis 75” do të përmbajë 75 këngë, nga një këngë që do t’i kushtohet secilit vit që nga lindja e Mbretit të rokenrollit.

Albumi do të përfshijë kënga nga gjithë karriera muzikore e Presleyt, ndërsa lansimi i tij do të bëhet në janar të vitit të ardhshëm, katër ditë para ditëlindjes së Mbretit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Ditëlindja e Presleyt do të kremtohet me album

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum