www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kuçi: Në veri të Kosovës duhet të ruhet rendi dhe ligji

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Kuçi: Në veri të Kosovës duhet të ruhet rendi dhe ligji   Tue Jul 06, 2010 9:42 pmZëvendëskryeministri i Kosovës Hajredin Kuçi ka thënë se Prishtina zyrtare në takimin e sotëm të Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara do të këmbëngulë në qëndrimin e saj se në veri të Kosovës duhet të ruhet rendi dhe ligji....


Kuçi tha se do të kërkohet nga Serbia të mos përzihet në punët e brendshme të Kosovës.
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Kuçi, në një intervistë për ”Tribuna Shqiptare”, ka deklaruar se do të kërkojmë gjithashtu që serbët, qytetarë të Kosovës, të ndihmojnë në procese, kurse nga Këshilli i Sigurimit do të kërkohet edhe mbështetja për realizimin e të drejtës legjitime për ruajtje të rendit dhe ligjit në të gjithë territorin e Kosovës.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Kuçi: Në veri të Kosovës duhet të ruhet rendi dhe ligji

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum