www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Miqtë e Lady Gagas të shqetësuar me sjelljet e saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Miqtë e Lady Gagas të shqetësuar me sjelljet e saj   Wed Jul 07, 2010 9:04 pm


Los Angeles, 6 korrik - Për Lady Gagan kurrë nuk ka qenë problem të dalë në ballinë, por me sjelljen e saj në javët e fundit ka ngritur pluhur të konsiderueshëm mediatik. Është larguar nga stadiumi Yankees në New York, pasi që në zhveshtore është zhveshur, duke u përpjekur t’i afrohet ish të dashur të Madonnas, Alex Rodriguez.

Pak më vonë, Gaga është puthur para fotografëve me mikeshën e saj. Po qëndronte me të në jaht dhe kur vuri re se paparacët po e fotografojnë, mikesha u ul mbi të dhe filluan të puthen, transmetojnë mediet botërore.

Miqtë e yllit kontrovers thonë se sjellja e saj është pasojë e ndërprerjes së lidhjes me të dashurin një muaj më parë. Këngëtarja 24-vjeçare ishte në lidhje me Matthey Williamsonin, për më shumë se një vit.

“Matthey ndjente se është më pak i rëndësishëm se karriera e Gagas. Ishte shumë i dashuruar me të dhe dëshironte të martohej. E luti të ngadalësonte pak me punën për t’u kujdesur më shumë për veten, por kurrë nuk e dëgjoi”, deklaroi një burim i afërt me çiftin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Miqtë e Lady Gagas të shqetësuar me sjelljet e saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum