www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lopez, ndarja me Affleck më ndryshoj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Lopez, ndarja me Affleck më ndryshoj   Wed Jul 07, 2010 9:14 pmKëngëtarja Jennifer Lopez , thotë se ndarja me aktorin Ben Affleck e ka ndryshuar shumë.

“Kurrë nuk kam qenë më e thyer se atëherë, vërtet jam ndier shumë keq, më është dukur sikur të gjitha ëndrrat më janë zhdukur”, thotë Jennifer.

“Kur ju keni një zhgënjim të tillë, atëherë ju edhe do të ndryshoni shumë, nuk do të jeni më i njëjti person”, thotë ajo.

Pavarësisht lidhjeve të dështuara të këngëtares Jennifer Lopez , ajo është e martuar me këngëtarin Marc Anthony dhe kanë së bashku dy binjak.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Lopez, ndarja me Affleck më ndryshoj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum