www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Brody ndihet ende i ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Brody ndihet ende i ri   Wed Jul 07, 2010 9:15 pm


Aktori 37 vjeç Adrien Brody, nuk brengoset për moshën sepse ai ndihet shumë i ri.

“Ne kalojmë nëpër faza të ndryshme dhe interesante të jetës sonë dhe shumë shpesh kemi dilema, por gjëja e fundit që unë brengosem është mosha, sepse ndihem shumë i ri”, thotë ai .

“Ndihem më i ri se kurrë, jam shumë mirë me vetën time dhe kjo gjë më jep shumë vetëbesim”, thotë Brody.

Adrien gjithashtu mendon se të jesh i famshëm nuk do të thotë se i ke të gjitha problemet e zgjidhura.

“Të jesh i famshëm nuk do të thotë se nuk do të kesh më probleme, apo që do ti kesh të gjitha problemet e zgjidhura”, ka thënë Adrien.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Brody ndihet ende i ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum