www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Çili, s’janë për ty fustanet e mbyllura!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Çili, s’janë për ty fustanet e mbyllura!   Thu Jul 08, 2010 8:47 pmTiranë, 7 korrik - Bërja pjesë e politikës duket se po i kushton jo pak këngëtares Çiljeta Xhilaga. Së pari, i është dashur të ndryshojë gjithë garderobën. Dhe ja, në mitingun e Partisë Demokratike me rastin e 20-vjetorit të hapjes së ambasadave, Çili është shfaqur me një fustan të zi të mbyllur, kopsat e të cilit nuk lejonin të shihje asgjë nga dekolteja e saj, shtuar kësaj edhe mëngë të gjata. Mjaft serioze, por kjo nuk është Çili. Çili, të gjithë të duan siç je, jo ndryshe, shkruan Bluetooth.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Çili, s’janë për ty fustanet e mbyllura!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum