www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Spears nuk dëshiron që fëmijët të trashëgojnë profesionin e saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Spears nuk dëshiron që fëmijët të trashëgojnë profesionin e saj   Sat Jul 10, 2010 1:10 amLos Angeles, 8 korrik - Pop princesha e famshme botërore Britney Spears në një intervistë për revistën “Cosmopolitan”, ka thënë se ajo kurrë nuk do të dëshironte që dy djemt e saj të mirren me profesionin që posedon këngëtarja apo në përgjithësi me show biznes.

“Nuk do të doja që fëmijët e mi të kalojnë rininë e tyre me adrenalinën e spektakleve apo në dritën e reflektorëve, siç e kam kaluar rininë unë vet”, është shprehur këngëtarja Spears. Mirëpo këngëtarja e ka pranuar se ajo është e vetëdijshme se dy djemtë e saj nuk do ta kenë një rini të zakonshme apo ajo e di se të dy djemtë do të jenë çdo herë në qendër të vëmendjes për shkak të famës që ka Spears.

Ndoshta Britney ka frikë nga fama e tepërt për dy djemtë e saj, për shkak të famës që ajo ka poseduar në moshë shumë të re, dështimet e saja në dashuri, depresioni pas lidhjeve të dështuara, mundimi për të marrë përsëri kujdestarinë ndaj dy djemve të saj, si dhe shtrimet nëpër spitale.

Sipas kësaj interviste të këngëtares Britney Spears dhënë revistës “Cosmopolitan”, sot pop princesha jeton një jetë shumë të qetë dhe të lumtur me dy djemtë e saj të cilët njoftoi ajo se janë duke e kryer një kurs të karatesë, ndërsa ajo është tejet e lumtur që shumicën e kohës po e kalon me ta në shtëpi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Spears nuk dëshiron që fëmijët të trashëgojnë profesionin e saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum