www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nora dhe i dashuri, jo vetëm muzikë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Nora dhe i dashuri, jo vetëm muzikë   Sat Jul 10, 2010 1:12 am


Prishtinë, 9 korrik - Ata vërtet i përkasin botës së muzikës. Ajo këngëtare dhe ai muzikant, por ama dinë të shpalosin edhe vlera të tjera dhe që miqtë thonë se ia dalin shumë mirë dhe madje arrijnë të tërheqin edhe vëmendjen e të tjerëve. Siç njofton Ballkanweb, çifti fundjavat i organizon shumë mirë, madje nuk mungojnë në asnjë festë apo aktivitet ku janë të ftuar, dhe sa herë që ambienti u pëlqen, duan t’ia kalojnë sa më mirë e kërcejnë pafund. Në këtë foto Nora dhe Roberti janë duke kërcyer një këngë romantike ku të dy e tregojnë dashurinë për njëri-tjetrin, është pikërisht ky momenti ku ata janë fokusuar edhe nga paparacët.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Nora dhe i dashuri, jo vetëm muzikë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum