www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mel Gibson hetohet për dhunën në familje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Mel Gibson hetohet për dhunën në familje   Sat Jul 10, 2010 1:16 amLos Angeles, 9 korrik – Aktori i njohur Mel Gibson po hetohet për pretendimet e dhunës në familje, ka konfirmuar policia e Los Angeles.

Siç raporton BBC, policia njoftoi se hetimet kanë filluar pas intervistës me ish-të dashurën e aktorit, Oksanka Grigorieva.

Por, zëdhënësi i policisë Steve Whitmore refuzoi të jap ndonjë detaj tjetër, duke thënë se hetimet janë në fazat e para.

Fituesi i Oscarit dhe Grigorieva janë të përfshirë në rastin e kujdestarisë për vajzën e tyre tetëmuajshe Lucia.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Mel Gibson hetohet për dhunën në familje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum