www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Afërdita lë Ameriken për miqtë në Tiranë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Afërdita lë Ameriken për miqtë në Tiranë   Sat Jul 10, 2010 9:39 pmTiranë, 9 korrik - Modelja dhe këngëtarja e njohur nga Kosova me banim në SHBA, Afërdita Dreshaj, ka bërë në plan që këto ditë vere t’i kalojë në Tiranë. Shumë prej kolegëve të saj këngëtarë, me të cilët Afërdita ruan marrëdhënie shumë të mira, banojnë në kryeqytetin shqiptar, kjo është edhe një nga arsyet pse Dreshaj e viziton herë pas here Tiranën, raporton BalkanWeb. Pas suksesit të këngës së saj më të fundit Afërdita ka publikuar edhe një përmbledhje të këngëve të saj, të titulluar “Just kiss me”. Ajo është duke shijuar ndërkaq një romancë të gjatë dashurie me këngëtarin e suksesshëm Shpat Kasapi, dhe siç duket së shpejti do të kemi një dasmë në rradhët e VIP-ave.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Afërdita lë Ameriken për miqtë në Tiranë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum