www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Runi, më i shëmtuari

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Runi, më i shëmtuari   Sat Jul 10, 2010 9:41 pm
Wayne Rooney nuk rezultoi një nga lojtarët më të shëmtuar brenda fushës por edhe jashtë saj. Përveç kritikave për nivelin e dobët të lojës me kombëtaren e Anglisë, sulmuesi që nuk shënoi asnjë gol në botëror, merr edhe një tjetër titull, që sigurisht nuk do ta bëjë shumë krenar. Ai është zgjedhur si lojtari më i shëmtuar i planetit. Gjithsesi, Rooney ka në krah një femër bukuroshe, Coleen McLoughlin. Titullin e më të shëmtuarit, ia ka dhënë faqja e internetit ‘BeautifulPeople.com. Po sipas sondazhit në fjalë, lojtari më i bukur është Fabio Cannavaro, i ndjekur nga Fernando Torres, David Villa, Landon Donovan dhe Thierry Henry.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Runi, më i shëmtuari

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum