www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mirënjohëse ndaj famës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Mirënjohëse ndaj famës   Sun Jul 11, 2010 7:51 pm


Këngëtarja e grupit “Black Eyed Peas”, Fergie, pranon se i pëlqen që është e famshme dhe që është e pasur.

Fergia thotë se ndihet shumë mirë që ka një karrierë kaq të suksesshme sepse fal saj ajo edhe bërë e pasur. Ajo ka pranuar se fal kësaj fame ajo ka lënë drogën dhe filluar një jetë shumë të mirë.

“Shumë kohë më parë më është dashur të kthehem në shtëpinë e nënës sime, sepse kisha mbetur pa para. Unë i harxhova të gjitha parat që i kishe fituar sa isha aktore si fëmijë, por tash që kam një famë kaq të suksesshme dhe qëndroi mirë materialisht, unë ia di vlerën shumë këtyre gjërave “, ka thënë Fergie.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Mirënjohëse ndaj famës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum