www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Messi relaksohet në plazh me të fejuarën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Messi relaksohet në plazh me të fejuarën   Tue Jul 13, 2010 12:05 amRio de Janeiro, 11 korrik - Pas zhgënjimit në Botërorin e Afrikës së Jugut, talent i Argjentinës Lionel Messi i ka lejuar vetes disa ditë relaksi me të fejuarën e tij Antonella Roccuzzo në plazhet fantastike të Rio de Janerios.

Argjentinasja atraktive fshihej nga fotografët, si dhe Messi, të cilit iu afruan shumë tifozë dhe i kërkuan autograf. Pushim më të qetë po kalon kapiteni i përfaqësueses argjentinase, Mascherano, i cili gjithë ditën po noton në bazenin e hotelit në Majami me bashkëshorten Fernanda dhe vajzën Lola.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Messi relaksohet në plazh me të fejuarën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum