www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Çifti Clinton ble një shtëpi 11 milion dollarëshe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Çifti Clinton ble një shtëpi 11 milion dollarëshe   Tue Jul 13, 2010 12:07 amNew York, 12 korrik - Çifti Hillary dhe Bill Clinton kanë blerë një shtëpi, e cila është një pasuri e madhe pasi kushton plot 11 milion dollarë. Shtëpia gjendet në Bedford Hills (New York).
E përbërë nga 5 dhoma gjumi, 6 banjat, 1 bibliotekë, 1 pishinë, stalla, 2 shtëpi, 1 studio artistike etj, ajo përbën në këtë mënyrë një arsenal të vërtetë për të pasur një jetë aktive brenda saj.
Çifti Clinton e ka njoftuar blerjen e saj nga data 31 korrik, e cila do të jetë edhe dita e dasmës së vajzës së tyre Chelsea.
Ajo do të martohet me Mark Merzvinski, koleg me të cilin jetojnë për vite të tëra, por e mbajtur në fshehtësi kjo.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Çifti Clinton ble një shtëpi 11 milion dollarëshe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum