www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Microsoft hedh në treg Office 2010 në gjithë botën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Microsoft hedh në treg Office 2010 në gjithë botën   Tue Jul 13, 2010 12:26 am

Versioni më i ri i paketës ofron disa shtesa të rëndësishme, së bashku me azhornimin e versionit të Office 2007, duke përfshirë këtu edhe Outlook Social Connector dhe disa vegla të reja multimediale për editim.

Microsoft Office 2010 është lëshuar në shitje në tri versionet e saj, Home and Student, Home and Business, dhe Professional në të gjithë botën.

Në dyqanet e shitjes me pakicë, versionet e Office 2010 do të kushtojnë 179.99, 279.99 dhe 499.99 dollarë, mirëpo nëse vendosni që të shkarkoni softuerin ose ta blini atë me opsionin e ri të shitjes, Key Card, atëherë çmimi bie në 119.99, 199.99 dhe 349.99 respektivisht.

Versioni më i ri i paketës ofron disa shtesa të rëndësishme, së bashku me azhornimin e versionit të Office 2007, duke përfshirë këtu edhe Outlook Social Connector dhe disa vegla të reja multimediale për editim.

Shtesa më e madhe në Office 2010 është Office Ëeb Apps, një version i thjeshtë por shumë funksional, i cili lejon bashkëpunim direkt për dokumente, ruajtje online të të dhënave, integrim me Hotmail dhe produkte tjera të Microsoft.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Microsoft hedh në treg Office 2010 në gjithë botën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum