www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 iPad falas për përdoruesit e Facebook-ut?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: iPad falas për përdoruesit e Facebook-ut?   Tue Jul 13, 2010 12:36 am


Natyrisht, kjo është tepër e mirë për të qenë e vërtetë dhe se bëhej fjalë për mashtrim, edhe pse ishin kërkuar të gjitha të dhënat e përdoruesit, duke përfshirë edhe numrin e telefonit. Mirëpo, e tëra kjo kishte për qëllim transmetimin e një virusi shumë të rrezikshëm.
Përdorues të shumtë të Facebook-ut, në faqet e “ngjarjeve” kanë fituar rastin e shkëlqyeshëm për të testuar pajisjen më të popullarizuar të momentit, iPad-in dhe më pas përshtypjet e tyre për t’i dërguar në adresën e caktuar dhe vet pajisjen për ta mbajtur.

Natyrisht, kjo është tepër e mirë për të qenë e vërtetë dhe se bëhej fjalë për mashtrim, edhe pse ishin kërkuar të gjitha të dhënat e përdoruesit, duke përfshirë edhe numrin e telefonit. Mirëpo, e tëra kjo kishte për qëllim transmetimin e një virusi shumë të rrezikshëm.

Për fat, Facebook ishte njoftuar dhe e kishte hequr këtë faqe, por kjo tregon një shembull se si mund ta pësojnë përdoruesit e Facebook-ut.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

iPad falas për përdoruesit e Facebook-ut?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum