www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjykata e Qarkut në Prishtinë liron Ilir Tolajn

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Gjykata e Qarkut në Prishtinë liron Ilir Tolajn   Thu Jul 15, 2010 5:18 amGjykata e Qarkut në Prishtinë ka liruar nga arresti Ilir Tolajn, këshilltar i ministrit të Shëndetësisë, Bujar Bukoshi. Gjykata vendosi që ta lë atë të lirë, pasi ai deponoi 50.000 € dhe në të njëjtën kohë dorëzoi të dyja pasaportat të UNMIKU-ut dhe atë britanike, mirëpo procedura e rregullt gjyqësore vazhdon....

Tolaj u arrestua me dyshimin se i është shmangur tatimit, ndërsa avokati Bajram Tmava e cilësoi arrestimin e klientit të tij, të motivuar politikisht.

Në vitin 2008, Tolaj ishte shkarkuar nga posti i Sekretarit të përhershëm nga ish-ministri i Shëndetësisë, Alush Gashi, ndërkaq u emërua këshilltar nga ministri i tanishëm.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Gjykata e Qarkut në Prishtinë liron Ilir Tolajn

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum