www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jep koment edhe ti?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Jep koment edhe ti?   Thu Jul 15, 2010 10:22 pm


1.Sa jan te vetdijshem meshkuj kur tradhetojn.?
2. Si eshte me mire? Te falesh zemren apo shpirtin ne dashuri..?
3. Pse vuan femra me shume ?
4. Ke do te kishit zgjedhur ne mes te karrieres dhe dashuri?
5.A mendoni qe femrate vuajne me shum se mashkujt mas ndarjes?
6. qka do toleroni tek i dashuri apo dashura juaj dhe qka nuk do toleronit?
7. Me shumm vlersoni bukurin apo menqurin?
8.a do kishi tradhtu dashurin tuaj qoft per nje nat?
pres pergjigjje nga ju???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Jep koment edhe ti?   Thu Jul 15, 2010 10:34 pm

1.Sa jan te vetdijshem meshkuj kur tradhetojn.?

Jo edhe aq,sikur te ishin me te vetedijshem nuk doe benin kete gje.Sidomos ata qe jane familjar .


2. Si eshte me mire? Te falesh zemren apo shpirtin ne dashuri..?

Ne dashuri eshte mire te falesh shpirtin zemren dhe te gjitha qe ke ...duke shtu ketu edhe dhimbjet


3. Pse vuan femra me shume ?

Femrat vuajne me shum sepse jan me melankolike ,me shpirt buta dhe dashurojne me shpirt .Ato me shum mendojne per dashuri perderisa meshkujt me shum mendojne per sex4. Ke do te kishit zgjedhur ne mes te karrieres dhe dashuri?

Mir do kishte qen te shkonin te dyja bashk paralel ,por nese nuk ka mundesi ateher do zgjidhja dashurine.Nuk do isha e lumtur te kisha nje karriere te mire dhe nje zemer boshe e te ftohte5.A mendoni qe femrate vuajne me shum se mashkujt mas ndarjes?

Po gjithsesi,meshkujt nuk vuajn aspak .Pas 3 dite mundohen te zevendesojne dashurine e humbur6. qka do toleroni tek i dashuri apo dashura juaj dhe qka nuk do toleronit?

Do toleroja gjithqka,perveq tradhetise7. Me shumm vlersoni bukurin apo menqurin?

Menqurine,bukuria venitet njeher ndersa menquria snjeher8.a do kishi tradhtu dashurin tuaj qoft per nje nat?

Jo asnjeher ..
pres pergjigjje nga ju???

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Mr.Dream
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 575
Data regjis. : 02/07/2010

MesazhTitulli: Re: Jep koment edhe ti?   Fri Jul 16, 2010 12:22 am

sweet_melaqja shkruajti:

1.Sa jan te vetdijshem meshkuj kur tradhetojn.?
2. Si eshte me mire? Te falesh zemren apo shpirtin ne dashuri..?
3. Pse vuan femra me shume ?
4. Ke do te kishit zgjedhur ne mes te karrieres dhe dashuri?
5.A mendoni qe femrate vuajne me shum se mashkujt mas ndarjes?
6. qka do toleroni tek i dashuri apo dashura juaj dhe qka nuk do toleronit?
7. Me shumm vlersoni bukurin apo menqurin?
8.a do kishi tradhtu dashurin tuaj qoft per nje nat?
pres pergjigjje nga ju???

1. Te vetedijshem plotesisht, vetem ne x raste, si p.s kur jane te dehur.
2.Mendoj se keto dy gjera jane reciproke, zemra e udheheq shpiritn, e shpirti zemren.
3. Eshte me e ndjeshme, me sendimentale prandaj dhe i merr gjerat qofshin edhe shume te thjeshta afer zemres.
4.S"me ka shkuar ndermend kurre kjo pyetje, mirepo dashuria shkon e vjen, kariera-professioni e ke per tere jeten.
5.Apsolutisht jo, nese ka qene dashuri e vertete, te dy palet vuajne njejte, tash varet dhe cili/a e ka dashur me shume tjetrin.
6.Jam njeri tolerant, keshtu qe nuk do i kufizoja shume gjera, mirepo nuk do te toleroja kurre tradhetine apo genjeshtren.
7.Sinqerisht ne takim te pare do te luante rol shume te madh bukuria, ndersa me kalimin e kohes do e vlresoja dhe mençurine.
8.Ne asnje menyre, do i shkelja parimet e mija i te qenurit- njeri i moralshem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Jep koment edhe ti?   Wed Aug 11, 2010 12:34 am

1.Sa jan te vetdijshem meshkuj kur tradhetojn.??
Varet ketu disa e bejn me vedije te plot
2. Si eshte me mire? Te falesh zemren apo shpirtin ne dashur?
Te dyja bashke, zemren qe ta duash ne kete bote, ndersa shpirtin qe ta duash ne perjetesi, ( Nese ia vlen gjithmone, nese jo, nuk ia vlen te falesh as zemren dhe as shpirtin.)


3. Pse vuan femra me shume ??
sepse jon me te ndjeshme
4. Ke do te kishit zgjedhur ne mes te karrieres dhe dashuri??
Te dyja bashke, kombinacion te nje proporcioni te drejte dhe jo te zhdrejte...
5.A mendoni qe femrate vuajne me shum se mashkujt mas ndarjes??
Kjo gje varet nga karakteri i njeriut
6. qka do toleroni tek i dashuri apo dashura juaj dhe qka nuk do toleronit??
Perveq tradhetis dhe genjeshtrav te tjerat besoj qe do toleroja
7. Me shumm vlersoni bukurin apo menqurin??
menquria ashte mbi gjitha po sikur ti ket te dyjat ateher do ishte shumm mir
8.a do kishi tradhtu dashurin tuaj qoft per nje nat?
Jo asnjeher sikur te tradhtoja nuk do quja dashuri ate


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Jep koment edhe ti?   Thu Aug 12, 2010 5:46 pm

sweet_melaqja shkruajti:

1.Sa jan te vetdijshem meshkuj kur tradhetojn.?
besoj qe e bejen me vetetdije dhe deshire

2. Si eshte me mire? Te falesh zemren apo shpirtin ne dashuri..?
qka te falesh eshte mire dhe pastaj aq me shum do te merresh, pra zemren tani shpirti maron

3. Pse vuan femra me shume ?
sepse i bajn gajlet pa nevoj dhe ka shum tike si ora qe nuk din mu ndal hahaha, mendoj se femarat i marrin gjerat me serioze me afre zemre dhe ne shum gjera mendojn seriozisht

4. Ke do te kishit zgjedhur ne mes te karrieres dhe dashuri?
karrieren dhe pastaj gjej dashurin

5.A mendoni qe femrate vuajne me shum se mashkujt mas ndarjes?
mendoj se po sepse jane me te nieshme, por perseri mvaret kush ka bere ndarjen , ne qoftse femra ka beer kete hap asaj me si ha palla per kopalla

6. qka do toleroni tek i dashuri apo dashura juaj dhe qka nuk do toleronit?
toleroj qdo gje , nuk toleroj asgje hahahaha ajo duhet ta dije si qka kur qysh pse ne qoftse ja filloj me kufizime ateher ende pa ardhe ne bashkim merr puna perfundim, qka dua te them ne dashuri ndodhin ndryshime dhe anasjelltas duhet pasur mirkuptime , andaj per mua eshte me rendesi mos te qes kushte dhe e dashura ta ndiej veten te lire.

7. Me shumm vlersoni bukurin apo menqurin?
bukurin hahahha sepse te gjitjha femrat e bukrua jane te menqura hiq pa e qel gojen

8.a do kishi tradhtu dashurin tuaj qoft per nje nat?
pres pergjigjje nga ju???
ja per dy net se nje me doket pakez, mvaret vetum kur jam i dehur dhe nuk di qka po beje kuku qeni qe jam, edhe diqka si ne grindje nuk mund te jet vetum njeri fajtor per thuaja dyt edhe ne tradhti do te thoja nuk ndodhin gjerat rastesisht , po dyve ju ka hager pitja hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Jep koment edhe ti?   Sat Aug 14, 2010 2:37 pm

1.jeta vet eshte mashtrimtare,nuk eshte nga pavetdija por lakmia

2.te i falish tere qenien,rezultati del i sukseshem
3.nuk besoj te vuajn femra me teper,nese po rezultat vuajteje eshte mos aftesia dhe guximi per te e shprehur hapur.
4.Dashuria eshte qenesore,kariera e rendit tjeter
5.Ndarja eshte vuajteje per te dy palet,po qe se e ndara le femije,dhimbja eshte e pa pershkrueshme
6.nuk tolerohen mashtrimet
7.menquria te hijeshon sado i shemtuar te jesh,sado bukuri te ket budallai eshte i shemtuar
8.nuk do ishte mire,por thene drejt ndonje nate mund te prishet mendja,nga se gjellerave te njejta qdo dite u humbet orexi,po e bera kete per o0rex nje natesh,femra nuk duhet ta merr tradheti,thjesht te e sheh si nje nate pushimi.
7.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Jep koment edhe ti?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Jep koment edhe ti?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum