www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   Thu Jul 15, 2010 10:27 pm

Cili Nga Antaret Ju Duket Me Interesant Edhe Me SimpatikMbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   Thu Jul 15, 2010 10:36 pm

interesant me duket Edoni ,ndersa per simpatik ka shum nuk do kisha mujt me i vequ

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   Fri Jul 16, 2010 7:23 pm

edhe mua edoni mduket se ka eksperienc ncdo lemi....simpatik nje shumicc se cdo kush a ka diqka si magnet.... yh

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   Fri Jul 16, 2010 7:48 pm

BAbi jam hahah edoni sdi mbised te par mka lon pershtypje edhe diqysh kesh me numra haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   Mon Aug 09, 2010 12:56 am

Interesant Adi ndersa simpatik secili ne menyren e vet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   Tue Aug 10, 2010 12:58 pm

Interesant esht Edoni kush tjeter.. Ani me hy ne tripa haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   Tue Aug 10, 2010 6:30 pm

Alketa shum simapatike
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   Wed Aug 11, 2010 12:20 am

Edoni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   Mon Aug 16, 2010 4:48 am

lola me duket mua,e kam mike forumesh dhe shume duket simpatike dhe intelektuale,e sjellshme..............
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   Sun Nov 07, 2010 12:01 am

Interesant Shabani koheve fundit po duket ndersa simpatik secili ne menyren e vet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   Fri Dec 10, 2010 5:00 am

interesan llapjanka me simpatik te gjith more qy

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Llapjanka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 926
Data regjis. : 08/12/2010
Location : ИЄ ˩˩ΔƤ

MesazhTitulli: Re: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   Fri Dec 10, 2010 8:13 am

interesant kosovari dhe me simpaktiku qy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   Fri Dec 10, 2010 9:58 pm

interesant edoni dhe kosovalia e simpatik shumica

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   Fri Dec 10, 2010 10:32 pm

interesant neta dhe lola
simpatik te gjith

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   Wed Dec 29, 2010 11:38 pm

Te gjithe interesant dhe simpatik
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   Mon Jan 31, 2011 11:52 pm

interresant Blina e Simpatike osht medina e tkish ekzistu edhe Anetari ma i trent mandarina =P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   Wed Mar 30, 2011 2:28 am

simpatike kjo lart,sikur te ja grabitja syzet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   Mon Oct 03, 2011 12:01 am

Interesant HOPE osht shum e Simpatike o Medina .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   Wed Oct 05, 2011 8:33 pm

Interesant Edoni ndersa sipmatike se di sepse si kam taku live asnje veq ne foto i kam pare spo di cili me than
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SiLdDa'GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 2506
Data regjis. : 21/06/2010
Age : 23
Location : peja

MesazhTitulli: Re: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   Thu Oct 06, 2011 12:24 am

krejtt i kann kto !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehan.biz
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   Thu Oct 06, 2011 5:05 am

veee u plaka nqet forum e qet tem se paskna pa kurr auhdasuhd haha.....

Qka mupaskit kon tek veq mu interesont ihh se kqyrin veten ni her :P....

Interesante oshtt KAtilja bre motrushja mueee edhee simpatikee osht bolll kejt mu me ka gajtt si vllau si motra te simpatikizum dyt auydhasuhds :d.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   Fri Oct 14, 2011 3:21 am

Intersant esht Edoni e simpatike jam une vet qyy mos ju vjen inati :P aga
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Antari Me Interesant dhe simpatik Eshte

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Ndryshe-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum