www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Test per anetaret e Forumit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Test per anetaret e Forumit   Thu Jul 15, 2010 10:39 pm.Si na keni njohur?

1.Duke kerkuar ne internet
2.Keshilluar nga miq
3,Rastesisht, gabimisht, as vet se di sesi u gjenda ketu2.Pse na vizitoni vazhdimisht?

1.Per sherbimet tona
2.Per miqesit ne forum
3.Per te lexuar dicka
4.Tjeter3.Cili rubrik ju pelqen me shummm ne forum?.
1.Dashuria
2.Te argetohem se bashku
3. ndryshe
4.sporti
5.lajmet
7 tjeter


4..Sa shpesh na frekuentoni?.

1.Disa here ne dite
2.1 here ne dite
3.1 here ne 2-3 dite
4.1 here ne jave
5.Shume rralle.

5.Si ndiheni ne Forumin Ylliehana?

1.Mire
2.Shum mire
3.Super
4.Ka edhe me mire.


'
6.Shkrimet cilve antarve ju pelqejn??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Test per anetaret e Forumit   Fri Jul 16, 2010 1:37 am

Si na keni njohur?


2. keshilluar nga miqet (bruneta)

2.Pse na vizitoni vazhdimisht?

2.Per miqesit ne forum

3.Cili rubrik ju pelqen me shummm ne forum?.

ne pergjithsi te gjitha

4..Sa shpesh na frekuentoni?.

1.Disa here ne dite

5.Si ndiheni ne Forumin Ylliehana?

2.Shum mire

6.Shkrimet cilve antarve ju pelqejn??

tek te gjithe nga pak secili ne menyren vet ka diqka qe karakterizon ne shkrimet e tij


Edituar për herë të fundit nga sweet_melaqja në Wed Aug 11, 2010 12:39 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Test per anetaret e Forumit   Fri Jul 16, 2010 7:21 pm

.Keshilluar nga miq..( lamyy...)


Per miqesit ne forum

alle@

Disa here ne dite..( kur kam koh kuptohet..)
.Super.. ska qyhs ma mir...

Ka disa antar se cdo kush shpreh diqka me vler... por Luanin do eveqoja se hyn ntripa shpesh :p


_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Test per anetaret e Forumit   Wed Jul 21, 2010 6:56 pm

Si na keni njohur?


me ka ftuar lamyy

2.Pse na vizitoni vazhdimisht?

per miqesite ne forum

3.Cili rubrik ju pelqen me shummm ne forum?.
Humori ,kuriozitetet lajme nga bota e VIp-ave

4..Sa shpesh na frekuentoni?.

disa her ne dite

5.Si ndiheni ne Forumin Ylliehana?

super

6.Shkrimet cilve antarve ju pelqejn??

Te shumices me pelqejn


_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Re: Test per anetaret e Forumit   Thu Jul 22, 2010 2:28 am

.Si na keni njohur?

2.Keshilluar nga miq

2.Pse na vizitoni vazhdimisht?


2.Per miqesit ne forum


3.Cili rubrik ju pelqen me shummm ne forum?.

2.Te argetohem se bashku

4..Sa shpesh na frekuentoni?.

1.Disa here ne dite5.Si ndiheni ne Forumin Ylliehana?


2.Shum mire


6.Shkrimet cilve antarve ju pelqejn??
pothuajse t'gjithve haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SweeT_GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 517
Data regjis. : 23/05/2010
Age : 25
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Test per anetaret e Forumit   Mon Aug 16, 2010 12:09 am

.Si na keni njohur?

1 Keshill Nga Miqt ..

2.Pse na vizitoni vazhdimisht?

2 Per Sherbimet dhe Miqesin Ketu .

3.Cili rubrik ju pelqen me shummm ne forum?.

3 TE Argetohemi Se Bashku

4..Sa shpesh na frekuentoni?.

4 2-3 Her ne Dit

5.Si ndiheni ne Forumin Ylliehana?

5 Super

6.Shkrimet cilve antarve ju pelqejn??

6 te Gjithve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Test per anetaret e Forumit   Mon Aug 16, 2010 3:42 am

Permes nje mikje Lola,me ftoi dhe u pergjegja

ju vizitojme se ju kemi miq,mesojme gjera nga ju
me pelqen Letersia ne veqanti,dhe gjitha rubrikat tjera
frekuentohem disa here brenda dites,apo nates
Ne forumin tuaj ndihem shume i afert dhe i dashur me gjithe miqet

Secili ketu ka shkrime domethenese,me pelqejne te gjitha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Test per anetaret e Forumit   Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

sweet_melaqja- Luani pergjigjet shkruajti:

.Si na keni njohur?
1. as vet se di ve kur kam pik prej qielli hahahah a mos te ishte bruneta


2.Pse na vizitoni vazhdimisht?
2.Per miqesit ne forum
3.Per te lexuar dicka edeh ndoshta gjetur diqka


3.Cili rubrik ju pelqen me shummm ne forum?.
2.Te argetohem se bashku, por edhe te tjerta mirpo njeher ketu jam em shum aktiv


4..Sa shpesh na frekuentoni?.
1.Disa here ne dite


5.Si ndiheni ne Forumin Ylliehana?
1.Mire, shum mire bukur i lumtur

'
6.Shkrimet cilve antarve ju pelqejn??
Kur kam kohe te gjitheve kurse kur skam koh te katiles brunetes melaqes loles mandrines albes
te mashkujve pa dallime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Test per anetaret e Forumit   Thu Sep 30, 2010 10:46 pm


1.Si na keni njohur?
a.Keshilluar nga miq

2.Pse na vizitoni vazhdimisht?
a.Per miqesit ne forum
b.Per te lexuar dicka


3.Cili rubrik ju pelqen me shummm ne forum?.
a.Te argetohem se bashku
b. ndryshe


4..Sa shpesh na frekuentoni?.
a.Disa here ne dite

5.Si ndiheni ne Forumin Ylliehana?
a.Super

6.Shkrimet cilve antarve ju pelqejn??
a.Tkrejtve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Test per anetaret e Forumit   Thu Sep 30, 2010 11:01 pm

Si na keni njohur? - Kshilluar nga miq

2.Pse na vizitoni vazhdimisht? - Per miqesit ne forum

3.Cili rubrik ju pelqen me shummm ne forum? - Te argetohemi se bashku

4.Sa shpesh na frekuentoni? - Disa her ne ditë

5.Si ndiheni ne Forumin Ylliehana? - Mirë

6.Shkrimet cilve antarve ju pelqejn? - Do dove spo i ceki me emra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Test per anetaret e Forumit   Thu Sep 30, 2010 11:14 pm

Medina shkruajti:


.Si na keni njohur?

Keshilluar nga miq


2.Pse na vizitoni vazhdimisht?
Tjeter3.Cili rubrik ju pelqen me shummm ne forum?.

Te argetohem se bashku


4..Sa shpesh na frekuentoni?.

Disa here ne dite


5.Si ndiheni ne Forumin Ylliehana?

Super


'
6.Shkrimet cilve antarve ju pelqejn??-te gjithve malesorit pak ma shum

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Test per anetaret e Forumit   Thu Sep 30, 2010 11:26 pm

Si na keni njohur?


2. keshilluar nga miqet (Me kan bere ftes

2.Pse na vizitoni vazhdimisht?(Sepse me pelqen qe te lexoj te postoj

2.Per miqesit ne forum ( i rrespektoj dhe i lexoj postimet

3.Cili rubrik ju pelqen me shummm ne forum?.(Poezi ,ne pergjithesi te gjitha

4..Sa shpesh na frekuentoni?.(ndodh kur kom koh per qdo dit

5.Si ndiheni ne Forumin Ylliehana?( mir shume po mos te me kishte pelqyer nuk isha ketu

6.Shkrimet cilve antarve ju pelqejn??(te te gjith diqka mesoj te re

tek te gjithe nga pak secili ne menyren vet ka diqka qe karakterizon ne shkrimet e tij

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Test per anetaret e Forumit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Test per anetaret e Forumit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Ndryshe-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum