www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gibson ne terapi pas fyerjeve dhe dhunes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Gibson ne terapi pas fyerjeve dhe dhunes   Thu Jul 15, 2010 11:39 pm

Pas fyerjeve dhe dhunës së ushtruar ndaj ish-të dashurës, aktori Mel Gibson ka kuptuar se marrëdhënia me modelen Oksana Grigorieva ishte e rëndë dhe aspak e shëndetshme.

Miqtë e Gibson thonë se aktori ka nisur terapi për të gjetur paqe të brendshme dhe i është drejtuar një specialisti për të realizuar objektivin e tij: të ketë një jetë më të mirë!

Gibson lëshoi shprehje raciste si dhe degradoi në përdorimin e dhunës duke marrë kritika të forta edhe prej fansave të tij për këto sjellje aspak të këndshme.

Më parë Gibson shpesh është përfolur për problemet e tij me alkoolin.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Gibson ne terapi pas fyerjeve dhe dhunes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum