www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Clinton: Duhet të koordinohen përpjekjet për Kosovën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Clinton: Duhet të koordinohen përpjekjet për Kosovën   Fri Jul 16, 2010 4:25 am

Sekretarja amerikane e Shtetit,Hillary Clinton ka deklaruar se SHBA dhe BE duhet të koordinojnë përpjekjet për Kosovën pas vendimit të GJND-së mbi pavarësinë.Këtë deklaratë, Klinton e bëri pas takimit me ministrin e Jashtëm slloven, Samuel Zhbogar....

Këtë deklaratë, Klinton e bëri pas takimit me ministrin e Jashtëm slloven, Samuel Zhbogar. Ky i dyti, duke e mbështetur deklaratën e Klintonit, ka thënë se “janë pritjet e Serbisë lidhur me statusin nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër, është Kosova që pret të njihet nga sa më shumë vende. SHBA dhe BE janë këtu për të treguar rrugën që duhet të ndiqet”, ka pohuar Zhbogar.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Clinton: Duhet të koordinohen përpjekjet për Kosovën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum