www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Djali i Cristiano Ronaldos në spital

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Djali i Cristiano Ronaldos në spital   Sat Jul 17, 2010 7:52 pmLisbonë, 15 korrik – Djali i Cristiano Ronaldos është dërguar dje papritmas rreth orës 14 në një klinikë private në Lisbonë. Djali, të cilin futbollisti i njohur e ka quajtur me emrin e tij, në spital e ka dërguar motra e Cristianos, Katia.

Mediet transmetojnë se si vetura Audi Q7 e zezë, të drejtuar nga Katia, arriti para spitalit me shpejtësi të madhe, ndërsa përcillej nga një BMW e zezë. Ronaldon e vogël e solli në spital dadoja. Aty e mbajtën për dy orë, dhe pastaj e kthyen në shtëpi. Arsyeja se pse fëmija u dërguar me aq shpejtësi në spital, tani për tani është e njohur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Djali i Cristiano Ronaldos në spital

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum