www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pato, 800 mijë euro në vit për ish-bashkëshorten

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Pato, 800 mijë euro në vit për ish-bashkëshorten   Sat Jul 17, 2010 7:52 pmSao Paolo, 16 korrik - Alexandre Pato duhet t'i dorëzojë aktores braziliane Stephany Brito një çek vjetor të barabartë me 20 për qind të ardhurave të tij vjetore.
Në total nga shuma që zotëron aktualisht futbollisti 23-vjeçar, ish-bashkëshortes duhet t'i japë në vit rreth 800 mijë euro.

Sipas Top Channel, vendimi është dhënë nga gjykata, ndërsa pritet që futbollisti ta apelojë atë.

Avokatëi mbrojtës i futbollistit e quan vendimin absurd, pasi martesa e çiftit zgjati pak, nga lidhja nuk pati fëmijë dhe Sthefany nuk është një person që ndodhet në vështirësi fizike apo mendore për të mbajtur veten e saj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Pato, 800 mijë euro në vit për ish-bashkëshorten

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum