www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni per Edi Shkoder?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Qka mendoni per Edi Shkoder?   Sun Jul 18, 2010 8:46 pm

Shprehuni shlir pa doreza.
Une per vete mendoi se osht djal i mir i matur dhe intelegjent.


_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Edi Shkoder?   Fri Jul 23, 2010 8:48 pm

me pelqen mnyra et shprehurit duket djalosh me ide te mira dhe intelegjent...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Edi Shkoder?   Tue Jul 27, 2010 9:31 am

nbaz te disa postimeve doket shum djal i sinqert respekt per ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Edi Shkoder
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar


Numri i postimeve : 677
Data regjis. : 19/06/2010
Age : 42
Location : Angli

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Edi Shkoder?   Sat Aug 14, 2010 5:05 pm

Sapo e pash kete teme dhe s'ma merrte mendja qe edhe emri im do te ishte ne kete liste ngaqe jam nje antar i ri ne kete forum,kam shenuar pak neper tema dhe kam besimin qe jan shum antare te mire dhe te sinqert ketu por meqe mu dha mundesija dua te falenderoj Lolen se pari qe ka nxjerr keto tema dhe per respektin e saje,pastaj vjen Bruneta qe ka dhene mendimin e saj per mua dhe e falenderoj shume per respektin gjithashtu falenderoj edhe Celushin se me te vertete ehte nje djal zotni me plot postime te kendeshme qe ben neper tema,ju falenderoj te gjitheve:me respekt Edi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Edi Shkoder?   Sat Aug 14, 2010 5:36 pm

Perderisa je anetar i ketij forumi ,gjithsesi edhe emri yt ka me figuru gjithkund,sikur emrat e antareve tjer.


Edi eshte i sjellshem ,i matur i shoqerueshem dhe ka respekt per te tjeret .Me vjen mir qe ne shoqerin ton kemi nje te till si EDi .haha

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Edi Shkoder?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni per Edi Shkoder?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum