www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zbulohet i dashuri i ri i Çiljetës, studenti 23-vjeçar i Juridikut zë vendin e Romeos

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Zbulohet i dashuri i ri i Çiljetës, studenti 23-vjeçar i Juridikut zë vendin e Romeos   Sun Jul 18, 2010 9:34 pmAty ku gjithkush mund të deklarojë marrëdhënien, ajo ka vënë emrin e të dashurit të ri, Endri Demi.
Zmadho pamjen,...

Nuk e ka deklaruar publikisht ndarjen me Romeon, ashtu sikundër e ka thënë gjithnjë në media se e ka të dashur prej disa vitesh... Natyrisht është e kuptueshme se një lajm i tillë të vë pak në siklet, por tashmë në rrethet e artistëve të gjithë e dinë se Çiljeta dhe Romeo nuk janë më bashkë. Ata që dikur u quajtën si një çift model, janë ndarë pas disa vitesh lidhje dhe fejese zyrtare. Dhe vetëm disa javë më pas, këngëtarja seksi është lidhur me një tjetër djalë dhe këtë të re nuk ka nxituar që t’ua thotë mediave por e ka publikuar në faqen e saj personale në face book.

Aty ku gjithkush mund të deklarojë marrëdhënien, ajo ka vënë emrin e të dashurit të ri, Endri Demi. Sipas rrëfimeve të miqve të saj, Çiljeta e ka njohur Endrin në një nga lokalet e Bllokut dhe djali i ka thënë që në bisedat e para që e ka pasur fiksim ta njihte dhe të bisedonte me të. Endri është nga Tirana, 23 vjeç dhe vazhdon studimet për juridik. Kësaj here, mesa duket Çiljeta ka vendosur që të bindet mirë për zgjedhjen e saj, para se ta bëjë atë publike në media.

Ndërkohë nuk ka lënë pas dore projektet muzikore, duke mbyllur pak ditë më parë xhirimet e klipit më të ri që do të transmetohet pas 10 ditësh. Kënga “Next episodes” është vazhdimi i këngës “Deja vu” dhe ka të njëjtin staf, si kënga e vitit të kaluar. Aty Çiljeta paraqitet me veshje indiane pasi edhe motivet e këngës janë të tilla. Fotot që po ju paraqesim janë bërë gjatë momenteve të xhirimit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Zbulohet i dashuri i ri i Çiljetës, studenti 23-vjeçar i Juridikut zë vendin e Romeos   Sun Jul 18, 2010 9:57 pm

uaaa Romeun e bukur e paska lon spo besoi qeta hiq aaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Zbulohet i dashuri i ri i Çiljetës, studenti 23-vjeçar i Juridikut zë vendin e Romeos

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum