www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Paniku intim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Paniku intim   Mon Jul 19, 2010 12:27 am

Paniku intim

Ka momente kur të krijohet panik nga rënia e aftësive seksuale. Në një rast të tillë të duhet një marrëdhënie për të treguar se je ende një person tërheqës dhe me vlera fizike, si dikur!

Karriera e ish-zëvendëskryeministrit britanik, John Prescott, ka qenë, e parë nga jashtë, një karrierë e suksesshme. S‘ka si të jetë ndryshe për një person, që nga kamerier anijesh shkoi në një post kaq të lartë. E, megjithatë, ai nuk hoqi dorë kurrë nga sensi i inferioritetit, pra nga frikërat e së shkuarës. Në moshën 60-vjeçare joshi një punonjëse 26-vjeçare dhe sigurisht e mori vesh e gjithë bota.

Le ta "vras" këtë marrëdhënie dhe të shoh nëse do të jetë aq e fortë sa të rikthehet
Disa njerëz mendojnë që të vënë në provë marrëdhënien e tyre, duke i shkaktuar një çarje të madhe, nga e cila ose marrëdhënia do të mbarojë, ose ajo do të dalë më e fortë.

Pak kohë pas martesës së Napoleon Bonapartit me Jozefinën, kur ai ndodhej në fushën e betejës, pati thashetheme se ajo kishte nisur një marrëdhënie me dikë tjetër. Kur Napoleoni u kthye në Francë, pas betejës, ajo nuk e tradhtoi kurrë më.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Paniku intim   Mon Jul 19, 2010 12:39 am

tek une nuk ekziston kjo Panik :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Paniku intim   Tue Jul 27, 2010 10:05 am

panik interesant po per mu se di hala qa eshte kjo veq qar ka nket bot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Paniku intim   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Paniku intim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum