www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ♥♥ Terheqja Fizike ♥♥

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: ♥♥ Terheqja Fizike ♥♥   Mon Jul 19, 2010 3:09 am

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq tek nje mashkull/ femer kur e takoni per here te pare ose e shikoni?

Cila eshte ajo gjeja qe shikon apo ju terhek ma shumm ok pres mendimin juaj???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mr.Dream
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 575
Data regjis. : 02/07/2010

MesazhTitulli: Re: ♥♥ Terheqja Fizike ♥♥   Mon Jul 19, 2010 3:11 am

Siç me ka terhequr titulli i temes, i dizajnuar mire, ashtu me terhjekin dhe femrat kur i takoj per te paren here.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: ♥♥ Terheqja Fizike ♥♥   Mon Jul 19, 2010 6:34 pm

vetqendrimi i atij mashkulli me terheq...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: ♥♥ Terheqja Fizike ♥♥   Tue Jul 20, 2010 4:43 am

Ne shikim te par trupin e shikoj dhe dhembet e paster dhe syte


Edituar për herë të fundit nga sweet_melaqja në Tue Jul 20, 2010 5:21 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: ♥♥ Terheqja Fizike ♥♥   Tue Jul 20, 2010 5:20 am

hueuhe mua me terheq gjithqka te vajzat e bukura haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: ♥♥ Terheqja Fizike ♥♥   Wed Aug 11, 2010 12:24 am

CeLuShi shkruajti:
hueuhe mua me terheq gjithqka te vajzat e bukura haha

qka ashte qai gjithqkafi bre se spo di une eee ty krejt femrat terhjekin sdin me ju thon jo asnjo :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: ♥♥ Terheqja Fizike ♥♥   Thu Aug 12, 2010 6:01 pm

Shikimi , levizja e saj duart thonjt ,si fole qka tregon qka maron a eshst e emebel kur filozofon.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: ♥♥ Terheqja Fizike ♥♥   Sat Aug 21, 2010 9:04 am

syte sepse i lexoj personat ne sy qka mendojn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
franko
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 2
Data regjis. : 29/08/2010
Age : 31
Location : peqin

MesazhTitulli: Re: ♥♥ Terheqja Fizike ♥♥   Thu Sep 02, 2010 10:22 am

me pelqene ta shikoje femren ne te hecur kur eshte duke u afruar hafer meje sepse shikoje emocjonin e saje..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ♥♥ Terheqja Fizike ♥♥   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

♥♥ Terheqja Fizike ♥♥

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum