www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fox e lodhur nga filmat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Fox e lodhur nga filmat   Sun Nov 15, 2009 6:45 pmMegan Fox është ankuar për disa prej roleve të saj të aktrimit, duke thënë se ajo dëshiron të luajë karaktere të ngjashme me atë që ka portretizuar në filmin “Jennifer's Body”.
“Urrej të bëj skena në shkollë dhe zyrë; urrej të bëj skena në rrugë... nëse do të mund të bëja filma të zhanreve më ngacmuese si ky dhe të jem e mbuluar me gjak dhe vjellje për gjithë jetën time të mbetur, do të isha e lumtur”.

“Skenat në të cilat mbulohem me gjak dhe thyej xhamat, ishin të shkëlqyeshme. Në një skenë e fus të gjithë pulën në gojë, të gjithën! Më pëlqen; është shumë ndryshe dhe më origjinal”, ka thënë Fox
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Fox e lodhur nga filmat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum