www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Soni Malaj “arratiset” në Spanjë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Soni Malaj “arratiset” në Spanjë   Tue Jul 20, 2010 8:27 pmTiranë, 19 korrik - Ndërsa në televizionet muzikore transmetohet kënga e saj e fundit “Kalle”, askush nuk di ku gjendet Soni Malaj. E fundit herë që u pa në publik me të fejuarin e saj, balerinin italian Mirko, ishte nata finale e festivalit “Top Fest”, gati dy muaj më parë. Që prej asaj kohe, asnjë lajm për të...Asnjë koncert ku të afishohej emri i këngëtares...Në Shqipëri të paktën, jo. Por ja që ne kemi zbuluar vendndodhjen e saj. Soni Malaj së bashku me Mirkon gjenden në Spanjë, raporton BalkanWeb. Çifti i lumtur po shijon në maksimum lidhjen e tyre dhe për këtë duket se këngëtarja, të paktën për momentin është larguar nga muzika, pikërisht për t’iu përkushtuar sa më shumë njëri-tjetrit. Thuhet se Soni dhe Mirko kanë zgjedhur jo thjesht të pushojnë në këtë verë të nxehtë në Spanjë, por të jetojnë atje.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Soni Malaj “arratiset” në Spanjë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum