www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mel Gibson do të kthehet në Australi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Mel Gibson do të kthehet në Australi   Tue Jul 20, 2010 8:30 pmLos Angeles, 19 korrik - Mel Gibson braktis Hollywoodin për të udhëtuar në Australinë e largët ku e pret krahëhapur ish- bashkëshortja Robyn.
Sipas “Daily Mail”, Gibson ka shitur vilën e tij në Connecticut dhe do bëjë të njëjtën gjë me atë në Malibu pasi planifikon të largohet nga SHBA. “Robyn i ka thënë se duhet ta gjejë paqen në fermën e saj. Ajo do t’i qëndrojë në krah bashkë me fëmijët”, thotë një mik i familjes.

Ndërkohë, çështja e Gibson po merr përmasa politike në SHBA pasi aktori dhe regjisori dhunoi fizikisht e verbalisht ish të fejuarën Oksana Grigorieva.

“Lajmi i mirë për Mel Gibson është se dita e gjykimit për krijuesin e ‘Pasioni i Krishtit’ erdhi në të njëjtën kohë më fundin e të djathtës së krishterë”, shkruan në gazetën New York Times” editorialisti i njohur Frank Rich.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Mel Gibson do të kthehet në Australi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum