www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cyrus nuk është zemërthyese

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Cyrus nuk është zemërthyese   Sun Nov 15, 2009 6:47 pm

.

Miley Cyrus thotë se ajo është e tmerrshme kur del në takime pasi ka frikë të mos i lëndojë njerëzit.
Këngëtarja dhe aktorja 16-vjeçare, e cila së fundi ka qenë në lidhje me aktorin 19-vjeçar Liam Hemsworth dhe më herët kishte pasur lidhje edhe me modelin Justin Gatson dhe këngëtarin Nick Jonas, urren të del në takime pasi e di se sa lehtë mund të lëndohet.

“Vërtet nuk jam shumë e mirë në takime. E gjithë loja shpesh përfundon me zemër të thyer. Dhe vërtet e di se sa shumë dhemb zemra e thyer. Nuk do t’ia bëja këtë askujt”, ka thënë Cyrus.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Cyrus nuk është zemërthyese

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum